آهنگ جدید

دانلود آهنگ جدید

دانلود موزیک

باران موزیک

ویدیو جدید

آرشیو تصویری و خبری هنرمندان سینما و تلوزیزون
آهنگ جدید آهنگ جدید آهنگ جدید آهنگ جدید آهنگ جدید آهنگ جدید آهنگ جدید آهنگ جدید آهنگ جدید ساره بیات
بسم الله الرحمن الرحیم


*رسانه آرشیو تصویری و خبری هنرمندان سینما و تلوزیزونبه روز ترین آرشیو تصویری و خبری هنرمندان سینما و تلویزیون ، پوشش های خبری جشنواره ها ،مراسمات سینمایی ، بیوگرافی بازیگران ، اخبار تولید فیلم و سریال ، مجموعه های در حال پخش میباشد . کاربران میتوانند انتقادات و پیشنهاد خود را در جهت اهداف هر چه بهتر شدن رسانه ساری پیکس با ما در میان بگذارند.


بازدید : بار

https://banifilm.ir/app/uploads/2018/12/57790651.jpg

آخرین وضعیت حسین محب اهری
حسین محب اهری

همسر حسین محب اهری با بیان اینکه این هنرمند از بیمارستان مرخص شده است گفت که حال عمومی او خوب است و در منزل خود دوران نقاهت را طی می‌کند.

مهتاب مقصودلو همسر حسین محب اهری در گفت‌وگو با ایسنا درباره آخرین اوضاع جسمانی این هنرمند که مجددا حدود یک هفته پیش در بیمارستان بستری شده بود، بیان کرد: خوشبختانه حال عمومی او خوب است و ظهر روز گذشته(دوم دی‌ماه) از بیمارستان مرخص شد.

او ادامه داد: او اکنون بعد از ترخیص از بیمارستان در منزل خود دوران نقاهت را طی می‌کند.

حسین محب‌اهری از بازیگران سینما، تئاتر و تلویزیون از سال ۵۳ به حرفه بازیگری وارد شده و در بیش از ۱۳۰ تئاتر و فیلم سینمایی و سریال تلویزیونی ایفای نقش کرده است. او حدود هفده سال است دچار سرطان لنف دست شده و مدتی قبل به دلیل بازگشت دوباره بیماری‌اش در بیمارستان بستری شده بود.برچسب ها : محب اهری دوران نقاهت را در منزل طی می‌کند,

"شبکه سه" سریال گشت پلیس

بمب

درسناژ

قانون مورفی

مارموز

پاستاریونی

کُلمبوس