تبلیغات

آهنگ جدید

دانلود آهنگ جدید

دانلود موزیک

باران موزیک

ویدیو جدید

آرشیو تصویری و خبری هنرمندان سینما و تلوزیزون
آهنگ جدید آهنگ جدید آهنگ جدید آهنگ جدید آهنگ جدید آهنگ جدید آهنگ جدید آهنگ جدید آهنگ جدید ساره بیات
بسم الله الرحمن الرحیم


*رسانه آرشیو تصویری و خبری هنرمندان سینما و تلوزیزونبه روز ترین آرشیو تصویری و خبری هنرمندان سینما و تلویزیون ، پوشش های خبری جشنواره ها ،مراسمات سینمایی ، بیوگرافی بازیگران ، اخبار تولید فیلم و سریال ، مجموعه های در حال پخش میباشد . کاربران میتوانند انتقادات و پیشنهاد خود را در جهت اهداف هر چه بهتر شدن رسانه ساری پیکس با ما در میان بگذارند.


بازدید : بار

https://www.salamcinama.ir/public/images/usrUploader/royayehsohrab2.jpg

به گزارش سلام سینما علی قوی تن، کارگردان و تهیه‌کننده فیلم سینمایی «رویای سهراب» در ارتباط با آخرین وضعیت این فیلم سینمایی عنوان کرد: در حال حاضر سکانس های باقی مانده از فیلم را فیلمبرداری می کنیم و فاز دوم سکانس های باقی مانده فیلم آغاز شده است.
وی در ارتباط با شروع مراحل فنی فیلم نیز افزود: مراحل فنی فیلم هنوز آغاز نشده وتمام دغدغه ما تکمیل کردن کسری های پروژه است و در هفته های آینده مراحل فنی فیلم  آغاز و به مدت یک ماه به طول می انجامد.

علی قوی تن، لاله اسکندری و مهدی سلطانی در پشت صحنه فیلم «رویای سهراب»
قوی تن در خصوص حضور در جشنواره فجر نیز افزود: قطعا برای حضور در جشنواره فجر ثبت نام خواهیم کرد و اگر فیلم انتخاب شود در این جشنواره حضور خواهیم داشت.
«رویای سهراب» زندگی شاعر بزرگ ایران سهراب سپهری را روایت می کند و علی قوی تن, در این اثر شاعرانه  که خود در نقش سهراب سپهری ظاهر شده و بهاره کیان افشار, ترلان پروانه, لاله اسکندری, مهدی سلطانی,ابوالفضل میری, مینا جعفرزاده, محمد برسوزیان, فروغ امجدی, حسین محمدیان, حسن علیرضایی, داوود خلیلی, مرتضی مرتضایی, شادی عزیزی, فاطمه کرمپور, مهرداد داوری, سمیه آقایی و ریحانه بابارضایی بازیگران این فیلم سینمایی هستندبرچسب ها : «رویای سهراب» آماده حضور در جشنواره فجر می شود,

"شبکه سه" سریال حوالی پاییز

مغزهای کوچک زنگ زده

هزارپا

گرگ بازی

لازانیا

تنگه ابوغریب

عرق سرد

جاده قدیم

لس آنجلس تهران